חדש בשומרון! מוסך הסדר לכלל הלקוחות

חדש בשומרון! מוסך הסדר לכלל הלקוחות

מה, שוב גירדו לכם את הרכב?! טוב זה לא חדש לאף אחד…

כלי הרכב שלנו זזים ונעים איתנו ולפעמים גם פוגשים זה את זה בפגושים (וקצת מעבר..) ולנו בתור תושבי אריאל והסביבה ידוע היטב גם מה קורה לאחר הגילוי או התאונה עצמה – כאב ראש מול הביטוח, גרר, סחבת, עיכובים, כתיבת פוסטים מיואשים על התחבורה הציבורית שאמורה לתפקד פה…אבל לא עוד! 

הכירו את מוסך שגיא לפחחות וצבע סניף ברקן!
מוסך שמביא סטנדרט עבודה בינלאומי לענף הפחחות והרכב – מעתה גם בהסדר עם כל חברות הביטוח.

מוסך הסדר? ממש לא מה שחשבתם

מוסך שגיא ברקן הינו חלק מרשת בעלת מוניטין וותק מקצועי של למעלה מ-20 שנים בענף הרכב בישראל. 

מוסך שגיא מתמחה בתיקון ושיקום כל כלי הרכב הממונעים וצבר את נסיונו העשיר בעבודה מול יבואנים רשמיים, גופים עסקיים גדולים, גופים ממשלתיים ואלפי לקוחות פרטיים.

למה מוסך שגיא?

אנו בעלי וותק ונסיון מקצועי של מעל ל- 20 שנים בשיקום, תיקון וחידוש כלי רכב ברמת היצרן. אנו משתמשים בציוד מקצועי וממוחשב בכל שלבי העבודה שלנו החל מקבלת הרכב והערכת הנזק המלא – הן הגלוי והסמוי, ביצוע התיקון והצביעה בעזרת מערכות צבע ממוחשבות ומתקדמות וכן בקרה מלאה מתחילת תהליך התיקון ועד סופו.

מעבר לסטנדרטים המקצועיים, חוויות שירות הלקוח שלנו מותאמת באופן מושלם לצמצום הדאגות, כאבי הראש ועוגמת הנפש שבדרך כלל מלווה בעת מקרי נזק לכלי הרכב שלכם… אך לא אצלנו! מחלקת שירות הלקוחות שלנו מלווה אתכם מרגע הפגיעה ועד רגע החזרת הרכב המשוקם שלכם – בין גרירת הרכב הנפגע ממקום התאונה, דרך תיאום וטיפול מלא בתביעתכם מול חברת הביטוח שלכם על ידי מחלקת התביעות הפנימית שלנו, ועד למסירת רכב חלופי לתקופת התיקון עד הבית – הכל כדי שתעברו את זה בשקט נפשי ובשלום. 

ליצירת קשר: 

מוסך שגיא – פחחות וצבע | הענבר 10, ברקן | טל’ 054-8777237 אלכסיי

https://www.sagigarage.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to Top
דילוג לתוכן